Ekologia, a twoja firma
Biznes codzienny

Ekologia, a twoja firma

W dzisiejszych czasach zwiększenie świadomości ekologicznej i troska o środowisko naturalne są ważnymi kwestiami, które przyciągają coraz większą uwagę i budują świadomość społeczeństwa. Coraz więcej firm podejmuje inicjatywy, aby stać się bardziej ekologicznymi i zrównoważonymi. Zmiany są widoczne jednakowo wewnątrz firm, np. w formie zamiany akcesoriów codziennego użytku w biurze, aż po konferencje, w czasie których wszystkie gadżety w formie prezentów zastąpione są wyrobami z ekologicznych surowców. W artykule znajdziesz kilka wskazówek jak zmienić swoją firmę na bardziej przyjazną środowisku.

Jakie gadżety eko zamówić do promowania firmy?

W czasie konferencji lub targach pracy gadżety w formie drobnych prezentów są niezastąpione, a wiele firm decyduje się właśnie na takie rozwiązanie. W pierwszej kolejności warto zadbać o to, w czym będą darowane prezenty. Najlepszym rozwiązaniem są bawełniane torby, ponieważ mogą być używane wielokrotnie i są przyjazne dla środowiska. Można wydrukować na nich logo firmy i przekazywać jako upominek dla klientów. Do robienia notatek z konferencji, zdecydowanie polecane są notesy wykonane z recyklingu oraz długopisy z bambusa. Warto także przekazać materiały z konferencji dla każdego, np. w formie pendrive wykonanego z bambusa. Każdy mały element, podkreśli, że twoja firma stara się być eko i nie jest obojętna na problemy współczesnego Świata.

Ekologia, a twoja firma

Elementy dodatkowe na konferencje z eko przesłaniem

W czasie przerwy każdy korzysta z kubków i talerzyków, które umieszczone są najczęściej na stołach z przekąskami dla gości. Warto również tutaj zadbać o dobro planety i zakupić wszystko w formie papierowej. Bardzo popularne w ostatnim czasie są również słomki ze słomy oraz kubki z bambusa. Wszystkie przekąski warto umieścić na szklanych talerzach, które później można umyć. Jeżeli jednak twoja firma nie ma takiej możliwości, zastosuj opakowania z trzciny cukrowej, które są alternatywą dla plastiku. Wszystkie te produkty mogą pomóc w promowaniu firmy i jednocześnie zwiększyć świadomość ekologiczną wśród klientów i pracowników.

Czytaj kolejny

Galerie sztuki Kraków

Zobacz więcej podobnych postów