Czy warto skorzystać z usług Traficar?
Firma

Czy warto skorzystać z usług Traficar?

Traficar jest jedną z najpopularniejszych firm carsharingowych w Polsce. Dba o najwyższą jakość obsługi klienta. Stara się unowocześnić i rozwinać swoją flotę. Formalności ograniczył do niezbędnego minimum. Aby skorzystać z usługi, musisz mieć ukończone 18 lat oraz ważne prawo jazdy i kartę płatniczą. 

Jak skorzystać z usług Traficar?

Auto na minuty stanowi doskonałą alternatywę dla taksówek i komunikacji miejskiej. Jeśli sporadycznie korzystasz z samochodu, taka usługa może Ci się spodobać. W ten sposób zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Nie musisz już myśleć o kosztach eksploatacyjnych. Płacisz tylko za pokonane kilometry (80 groszy za 1 km) i czas wynajmu (50 groszy za 1 minutę). Dodatkowo płacisz 10 groszy za 1 minutę postoju. 

Aby skorzystać z usługi, musisz wypełnić formularz rejestracyjny. Znajdziesz go na stronie internetowej firmy lub w aplikacji (dostępnej na Androidzie i iOS). Na mapce znajdziesz wolne samochody. Zarezerwuj jeden z nich. W ciągu 15 minut powinieneś dotrzeć do pojazdu. Możesz ewentualnie wydłużyć rezerwację o dodatkowe 5 minut. Jeśli nie zdążysz, zostanie automatycznie anulowana. Co ważne, nie poniesiesz przy tym żadnych kosztów. Jeśli jednak dotrzeć do auta, możesz go otworzyć, skanując kod QR za pomocą smartfona. Kod zlokalizowany na samochodzie. Kluczyki lub kartę znajdziesz w schowku.

Czy warto skorzystać z usług Traficar?

Dlaczego warto skorzystać z usług Traficar?

Korzystając z usług Traficar, możesz uwolnić miejską przestrzeń. Carsharing to nie tylko czystsze i zdrowsze powietrze, ale również więcej miejsc parkingowych i wolne chodniki. Zmniejsza też korki na drogach. Jedno auto na minuty może z powodzeniem zastąpić 8-20 samochodów prywatnych. Dlatego takie rozwiązanie sprawdzi się świetnie w dużych miastach.

Idea carsharingu wpływa też pozytywnie na postawy prospołeczne i proekologiczne. Samochody oferowane przez Traficar spełniają normę Euro6. Wybierając taki samochodów, pokazujesz, że troszczysz się o środowisko. Auta spełniające tę normę zdecydowanie zmniejszają emisję pyłów, tlenków azotu i węglowodorów. 

Proces wynajmu jest w dużej mierze zautomatyzowany. Pozbawiony jest zbędnych formalności. Odbywa się za pośrednictwem aplikacji. Możesz ją ściągnąć za darmo zarówno na Androida, jak i na iOS.

Czy warto skorzystać z usług Traficar?

O czym jeszcze warto pamiętać?

Aby skorzystać z usługi, musisz poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny i poczekać na weryfikację danych. Podajesz w nim swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Do konta musisz też podpiąć kartę płatniczą. Pieniądze zostaną pobrane automatycznie po skorzystaniu z usługi. Na maila dostaniesz też wiadomość podsumowującą wynajem. Cały proces oparty jest na jasnych i prostych zasadach. Dzięki temu nic Cię nie zaskoczy.

Przygotuj też skany prawa jazdy. W ten sposób Traficar potwierdzi Twoją tożsamość. Firma ceni prywatność i bezpieczeństwo klientów. Dlatego po zweryfikowaniu danych kasuje zdjęcia. Twoje dane są odpowiednio szyfrowane i zabezpieczone.

Proces weryfikacji konta przebiega bardzo sprawnie. Najczęściej nie zajmuje dłużej niż godzinę. Po uaktywnieniu konta możesz już śmiało korzystać z usługi.

Partnerem materiału jest Traficar - Twoja wymarzona wynajem samochodów dla firm.

Zobacz więcej podobnych postów