Osobisty drobiazg na prezent
Firma

Osobisty drobiazg na prezent

Zbliżają się urodziny bliskiej ci osoby? Chciałbyś podarować mu upominek, lecz jak na złość nic nie przychodzi ci do głowy? Skorzystaj z podpowiedzi, które znajdują się w poniższym tekście, a z pewnością zainspirujesz się jednym z pomysłów na doskonały prezent.

Rękodzieło w cenie

Ręcznie wyrabiane produkty są bardzo cenione w całej Europie. W Polsce do niedawna dominowały produkty „Made in China”, które stopniowo ustępują miejsca z podium rękodzielniczym wyrobom. Artyści w kraju mają więc coraz więcej pracy, w którą angażują się ochoczo i z wielkim zapałem. Aktualna oferta wyrobów rękodzielniczych jest niezwykle szeroka, o czym świadczą coraz to nowe sklepy, zachęcające do zakupu oryginalnych upominków.

Prezent z osobistą dedykacją

Jedną z największych zalet produktów handmade jest możliwość ich personalizacji. Oznacza to, że można zamówić produkt zgodny ze swoimi oczekiwaniami, takimi jak preferencje kolorystyczne, rozmiar, czy osobista dedykacja. Chyba każdy lubi otrzymać coś, co wykonano tylko dla niego – taki pomysł jest zawsze trafiony i z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego.

Niezwykła kartka

Personalizowana, ręcznie wykonana kartka jest znakomitym pomysłem na elegancki prezent. Obecnie w okolicy twojego miejsca zamieszkania oraz w sieci działa całkiem sporo firm, oferując tego typu upominki. Kartka może być przygotowana według dokładnych ustaleń zamawiającego. Jeśli solenizantka jest miłośniczką podróży, w takim właśnie klimacie zostanie przygotowana kartka. Co więcej, w środku można umieścić sprytną kieszonkę, do której włożymy banknot na drobne wydatki. Do kartki można zamówić eleganckie pudełko – taki zestaw to idealny upominek dla siostry czy przyjaciółki.

Osobisty drobiazg na prezent

Breloczek

Klucze to przedmiot, którym posługujemy się każdego dnia. Warto wykorzystać tę informację i sprawić komuś prezent wyjątkowym breloczkiem. Oferta jest naprawdę obszerna – od fikuśnych figurek, poprzez małe dzieła z modeliny, aż po drewniane zawieszki. Ciekawym pomysłem jest zamówienie breloczka z imieniem solenizanta lub niepowtarzalny grawer na jednej ze stron zawieszki. Zakup może stanowić dodatek do większego prezentu lub może zostać wręczony jako niezobowiązujący upominek dla najbliższej osoby. Każda okazja jest dobra, by sprawić komuś przyjemność.

Plakat lub grafika

Ten pomysł na prezent sprawdzi się u kogoś, kogo znasz bardzo dobrze. Trafiony plakat z niebanalną sentencją lub grafika nawiązująca do stylu życia solenizanta to świetny pomysł na niezapomniany upominek. Gotowy produkt można oprawić w ramkę – zawieszony w centralnym punkcie mieszkania wspaniale wkomponuje się w każdą aranżację i będzie przypominał obdarowanemu o tym, kto sprawił mu taką przyjemność.

Personalizowane prezenty są o wiele lepszym pomysłem od zakupu tradycyjnego bukietu kwiatów, czekoladek, czy kolejnej figurki łapiącej kurz. Trafiony upominek na długo zapadnie w pamięć obdarowanego i będzie przypominał o najbliższych za każdym razem, gdy na niego spojrzy. Takie drobiazgi nie muszą kosztować wiele, za to uśmiech jubilata to bezcenny skarb.

Zobacz więcej podobnych postów