Tyrolit -rodzinna firma na globalnym rynku
Firma

Tyrolit -rodzinna firma na globalnym rynku

TYROLIT oferuje doskonałej jakości narzędzia. Można nimi obciągać, wiercić, ciąć i szlifować. Firma działa na całym świecie. Oprócz  tego oferuje nowoczesne urządzenia dla branży budowlanej.

Światowy producent

Firma należy do Grupy Swarovski. Na uwagę zasługuje rodzinny charakter firmy. Ma siedzibę w Tyrolu, a dokładnie w uroczej, malowniczej miejscowości Schwaz. Powstała w 1919 roku. Aktualnie zatrudnia ponad 4600 pracowników w prawie 30 zakładach produkcyjnych. Ma swoje oddziały w 11 państwach na 5 kontynentach. 

Produkty firmy są oferowane przez blisko 40 przedsiębiorstw handlowych i dystrybutorów w 65 państwach. Znajdują zastosowanie w budownictwie oraz branży ceramicznej, kamienia naturalnego, szklarskiej, obróbki metali i narzędzi precyzyjnych. Cieszą się dużą popularnością na całym świecie.

Produkty pozwalają precyzyjnie szlifować, ciąć i wiercić dowolne materiały o różnej grubości. Przy ich produkcji wykorzystano nowoczesną, zaawansowaną technologię. 

Firma racjonalnie wykorzystuje zasoby. Aktywnie zarządza ochroną środowiska. Zapewnia też bezpieczne warunki pracy. Działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Wykorzystuje zintegrowany system zarządzania. Zatrudnia doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych inżynierów. Dlatego cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów i partnerów biznesowych. 

Tyrolit -rodzinna firma na globalnym rynku

Zalety Tyrolit

Firma ma własną, rozbudowaną sieć dystrybucji. Osiągnęła sprzedaż na poziomie 676 milionów EURO. Rodzinna firma TYROLIT stanowi synonim najwyższej jakości, innowacyjnego podejścia i znakomitej obsługi. Ma dobrą renomę od początku działalności.

Każdego dnia eksperci TYROLIT pracują nad rozwiązaniami, uwzględniającymi indywidualne wymagania klientów na całym świecie. Tym samym przyczyniają się do osiągnięcia sukcesu w branży. Około 80 tysięcy dostępnych produktów wytycza standardy w różnych sektorach przemysłu. 

Tyrolit -rodzinna firma na globalnym rynku

Oferta biznesowa

TYROLIT oferuje swoim klientom opłacalne i ekologiczne rozwiązania w czterech gałęziach biznesowych. Ponadto dzięki globalnej sieci sprzedaży i zespołowi doświadczonych inżynierów, zapewnia nowoczesne usługi. Wyróżniają się doskonałą jakością.

Od precyzyjnej obróbki w przemyśle silników i przekładni do produkcji tarcz do cięcia o średnicach do 2000 mm dla przemysłu stalowego-gama produktów tyrolit polska w wyróżnia się doskonałą jakością. Firma oferuje zaawansowane technologicznie narzędzia. Mają wiele różnych zastosowań. Ponadto TYROLIT oferuje niestandardowe, kompletne rozwiązania dla indywidualnych klientów.

Firma gwarantuje wsparcie marketingowe zorientowane na klienta. Ciągłe, nowatorskie rozwiązania przyczyniają się do osiągnięcia sukcesu przez naszych klientów. 

TYROLIT jest głównym dostawcą systemów wiercenia i obróbki powierzchni. Oprócz tego proponuje piły ścienne, drutowe i podłogowe. W przypadku projektów specjalnych (np. praca na morzu, elektrownie jądrowe) firma oferuje niestandardowe kombinacje obrabiarek. W ten sposób klienci otrzymują sprzęt dopasowany do ich potrzeb i wymagań.

W ofercie znajdziemy też liczne produkty do cięcia, kalibrowania, polerowania i wiercenia kamienia naturalnego i sztucznego, a także ceramiki i materiałów szklanych.

Zobacz więcej podobnych postów