Dostępność ekspertów kredytowych w województwie wielkopolskim
Firma

Dostępność ekspertów kredytowych w województwie wielkopolskim

Osoby poszukujące doradców w województwie wielkopolskim zwykle wpisują w wyszukiwarkę "kredyt hipoteczny Poznań". To kieruje ich na strony z wieloma propozycjami eksperckimi, jednakże warto być uważnym i odpowiednio wybrać eksperta, biorąc pod uwagę jego wiarygodność.

Eksperci klientów indywidualnych – kredyt hipoteczny Poznań

Na stronie SprawdzonyDoradca.pl po wpisaniu w wyszukiwarkę zapytania "kredyt hipoteczny Poznań", znajdziemy kilku ekspertów powiązanych z tym tematem. Są to doradcy pracujący na obszarze województwa wielkopolskiego. Pierwszym z nich jest Radosław Kwiatkowski, który specjalizuje się w pracy z klientami indywidualnymi. Pracuje w obszarze takich miast jak Poznań, Czempiń, Czerwonak, Gostyń, Kościan, Leszno, Jarocin, Września, Swarzędz, Murowana Goślina, Środa Wielkopolska oraz Śrem. Posiada 37 rekomendacji od klientów oraz 4 opisane sprawy. Kolejną ekspertką w tej dziedzinie jest Kalina Bronisz, która pracuje tylko w Poznaniu. Posiada dużo rekomendacji, bo aż 174 oraz 13 opisanych spraw. Patrycja Matejuk to kolejny doradca kredytowy, pracujący z klientami indywidualnymi. Pracuje na szerokim obszarze: Oborniki Wielkopolskie, Gniezno, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kaźmierz, Kościan, Leszno, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Czerwonak, Pobiedziska, Poznań, Przeźmierowo, Puszczykowo, Rogoźno, Śrem, Środa Wielkopolska, Swarzędz, Szamotuły oraz Września. Ekspertce tej wydano 33 rekomendację i posiada 1 opisaną sprawę.

Alina Gazda to kolejny doradca, pochodzący z tego regionu. Obejmująca obszar: Puszczykowo, Czempiń, Czerwonak, Gniezno, Kościan, Opalenica, Pobiedziska, Poznań, Chodzież, Rogoźno, Skoki, Śrem, Swarzędz, Szamotuły, Wągrowiec, Wronki i Września. Otrzymała 87 rekomendacji oraz ma 3 opisane sprawy. Kolejną doradczynią kredytową, pracującą w Poznaniu jest Agnieszka Walczak. Otrzymała 46 rekomendacji i 7 opisanych spraw. Izabela Rybak to również ekspert kredytowy klientów indywidualnych. Usłlugi oferuje w takich miastach jak: Poznań, Grodzisk Wielkopolski, Konin, Mosina, Oborniki Wielkopolskie, Swarzędz, Czempiń, Kościan, Puszczykowo, Luboń, Murowana Goślina, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Czerwonak, Kaźmierz i Pobiedziska. Na swoim koncie ma 24 rekomendacje.

Dostępność ekspertów kredytowych w województwie wielkopolskim

Eksperci klientów indywidualnych i eksperci kredytowi firm

Firmy wyszukujące w Internecie hasła typu "kredyt hipoteczny Poznań" natrafią na ekspertów z dziedziny kredytów firmowych. Do tej grupy ekspertów należy Anna Marczewska, która posiada 10 rekomendacji oraz Piotr Rutkowski z 7 rekomendacjami na swoim koncie. Pani Anna otwarta jest do współpracy na obszarze: Czempiń, Gostyń, Kościan, Murowana Goślina, Nowy Tomyśl, Poznań, Przeźmierowo, Śrem oraz Środa Wielkopolska. W przypadku pana Rutkowskiego obszar ten dotyczy takich miejsc jak: Leszno, Poznań, Konin, Gniezno, Grodzisk Wielkopolski, Września, Krotoszyn i Ostrów Wielkopolski. Oboje ze specjalistów nie posiadają w swoich opisach w serwisie opisanych spraw.

Partnerem tekstu jest SprawdzonyDoradca.pl - kredyt hipoteczny Poznań.

Zobacz więcej podobnych postów