Hybrydowe auta służbowe – korzyści dla firmy i środowiska
Firma

Hybrydowe auta służbowe – korzyści dla firmy i środowiska

Samochody hybrydowe w firmie to oszczędność pieniędzy, prestiż, niezawodność oraz wyraz troski przedsiębiorstwa o środowisko naturalne. Auta hybrydowe charakteryzują się niskim zużyciem paliwa, posiadają niewielkie koszty utrzymania, są niezawodne oraz pozytywnie wpływają na wizerunek firmy czyniąc ją bardziej nowoczesną i prestiżową w oczach klientów, partnerów biznesowych oraz konkurencji. Dlaczego warto posiadać flotę samochodów hybrydowych w firmie?

Auta hybrydowe i ich rosnąca popularność

W Europie Zachodniej wraz z odwrotem od diesli rośnie zainteresowanie autami posiadającymi napęd hybrydowy, czyli samochodów z silnikiem spalinowo-elektrycznym. Takie auta są chętnie wybierane zarówno przez osoby prywatne marzące o bezpiecznym, niezawodnym i ekonomicznym w użytkowaniu samochodzie miejskim, jak i firmy, które stawiają na oszczędność korzystania z aut oraz dbają o swój wizerunek. Samochody hybrydowe są ekologicznymi pojazdami, z których użytkowaniem wiąże się wiele zalet. Docenią je w szczególności użytkownicy biznesowi, dla których flota samochodów firmowych stanowi ważne narządzie codziennej pracy.

Auta hybrydowe posiada w swojej ofercie coraz więcej znanych i cenionych marek. Na szczególną uwagę klientów biznesowych zasługują hybrydy Toyoty (Prius, Auris oraz Yaris). Do ich zakupu skłaniają obecnie coraz niższe ceny – hybrydy przestały być bowiem autami luksusowymi, na których nabycie mogli pozwolić sobie jedynie najbogatsi. W tym aspekcie zdecydowany prym wiedzie Toyota, która stara się plasować ceny swoich hybryd nieco powyżej klasycznych aut z silnikiem benzynowym. Za zakupem hybrydy wiąże się wiele zalet, których próżno szukać w przypadku aut zasilanych benzyną czy dieslem.

Hybrydowe auta służbowe – korzyści dla firmy i środowiska

Nowoczesne samochody hybrydowe w firmie i ich zalety

Samochody hybrydowe są szczególnie warte zainteresowania użytkowników biznesowych. Oferują bowiem wszystko to, co jest istotne z punktu widzenia firmy. Hybrydy Toyoty na tle innych pojazdów wyróżniają się niskim zużyciem paliwa, co doceni każda firma posiadająca własną flotę samochodową. Praca silnika spalinowego jest bowiem wspomagana przez silnik elektryczny, co sprawia, że jazda hybrydą jest oszczędna oraz wymaga mniejszych ilości paliwa.

Auta hybrydowe są ponadto niedrogie w utrzymaniu, gdyż pozbawione są kosztownych w naprawie części, w tym sprzęgła, filtru cząstek stałych czy turbosprężarki. Warto zwrócić także uwagę na wysoką bezawaryjność aut hybrydowych tej marki – Toyota zajmuje bowiem wysokie miejsca w rankingach zadowolenia klientów oraz badaniach bezawaryjności aut przeprowadzanych przez niezależne instytuty badawcze.

Samochody hybrydowe pozytywnie wpływają ponadto na nowoczesny, proekologiczny wizerunek firmy dodając jej działalności prestiżu. Auto firmowe nie jest tylko i wyłącznie środkiem transportu, ale stanowi swoistą wizytówkę firmy. Zdecydowanie najlepiej wypadają tu hybrydy, które świadczą o zamożności firmy, jej dobrej kondycji ekonomicznej oraz trosce o środowisko naturalne i komfort najbliższego otoczenia. Samochody hybrydowe ułatwiają także docieranie do klientów mieszkających w historycznych centrach miast oraz miejscach, do których nie mogą wjeżdżać zwykłe auta.

Partnerem materiału jest salon Toyota Okęcie - Toyota przeglądy Warszawa.

 

Zobacz więcej podobnych postów