EXPO Kraków – nowoczesny obiekt, który ugości każde wydarzenie
Firma

EXPO Kraków – nowoczesny obiekt, który ugości każde wydarzenie

Międzynarodowe Centrum Targowo-Konferencyjne EXPO Kraków to nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt, który powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach. Regularnie gości u siebie wydarzenia o różnym charakterze, począwszy od spotkań i prezentacji biznesowych, a kończąc na międzynarodowych targach, kongresach i konferencjach. Jego wielofunkcyjność i szeroki zakres oferowanych usług pozwalają na organizację na najwyższym poziomie wszelkiego rodzaju imprez.

EXPO Kraków – charakterystyka centrum konferencyjnego

Centrum konferencyjne EXPO Kraków powstało w 2014 r. Od początków swojego istnienia przyciąga do siebie całe rzesze klientów poszukujących nowoczesnego obiektu z kompleksową ofertą, który idealnie nadaje się do zorganizowania wydarzeń o rozmaitym charakterze. EXPO Kraków w ciągu 5 lat swojego istnienia gościło w swoich murach targi, międzynarodowe konferencje i kongresy, eventy o charakterze rozrywkowym i widowiskowym, pokazy mody i wiele innych wydarzeń. Regularnie odbywają się w nim także spotkania biznesowe, firmowe szkolenia oraz prezentacje.

Do dyspozycji klientów jest 14 tys. m2 powierzchni użytkowej, w skład której wchodzą 2 hale bez filarów idealne do organizacji targów wystawienniczych, bankietów, koncertów i innych eventów, które wymagają dużej ilości wolnej przestrzeni. Klienci EXPO Kraków mogą także skorzystać z dostępnego w obiekcie zespołu sal seminaryjnych i pokojów spotkań, które doskonale nadają się się do organizacji w nich spotkań biznesowych, szkoleń i innych, bardziej kameralnych wydarzeń. Centrum konferencyjne w Krakowie dysponuje ponadto terenem pod ekspozycją zewnętrzną, na którym mogą odbywać się m. in. pokazy mody i sportów ekstremalnych.

Centrum konferencyjne w Krakowie jest nowoczesnym obiektem bez barier architektonicznych, z którego bezpiecznie i komfortowo mogą korzystać wszyscy goście, w tym także osoby niepełnosprawne. Z myślą o rodzinach z dziećmi oraz najmłodszych gościach przygotowane zostały z kolei takie udogodnienia, jak w pełni wyposażony pokój dla matki z dzieckiem oraz toalety dla dzieci. Wszystkie osoby goszczące w EXPO Kraków mają do dyspozycji działającą na terenie obiektu restaurację Bistro Galicja, w której można zjeść smaczny obiad, wypić świeżo parzoną kawę oraz spróbować pysznych deserów.

EXPO Kraków – nowoczesny obiekt, który ugości każde wydarzenie

Dodatkowe usługi oferowane przez centrum konferencyjne w Krakowie

EXPO Kraków oferuje nie tylko nowoczesną i w pełni wyposażoną powierzchnię użytkową, na której mogą odbywać się wydarzenia. Klienci korzystający z jego usług mają do dyspozycji także kompleksowe wsparcie w planowania oraz realizacji każdego wydarzenia. Wsparcie i doradztwo profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu imprez o różnym charakterze pozwala wspólnymi siłami stworzyć niezapomniane wydarzenie o unikalnym charakterze.

Do dyspozycji swoich klientów centrum konferencyjne w Krakowie oddaje zespół specjalistów, którzy są w stanie zaoferować pełne logistyczne i merytoryczne wsparcie w zakresie przygotowania oraz realizacji każdego przedsięwzięcia. Obejmuje ono nie tylko planowanie przebiegu wydarzenia, ale także jego dopracowanie pod względem technicznym i logistycznym, w czym pomagają pracownicy działu IT, specjaliści ds. AV. Klienci EXPO Kraków mogą także zapewnić swoim gościom catering oraz wynająć pokoje hotelowe w preferencyjnych cenach.

Zobacz więcej podobnych postów