Platforma do zarządzania firmą - jakie daje możliwości?
Firma

Platforma do zarządzania firmą - jakie daje możliwości?

Platforma do zarządzania firmą — jak działa?

Platforma ERP to system, który umożliwia codzienną pracę, a także prowadzenie biznesu. Pozwala zwiększyć sprzedaż, a także w łatwy sposób pozyskać klientów. Platforma do zarządzania firmą daje również możliwość prowadzenia kampanii marketingowych poprzez adres mailowy. Jak działa system?

Zarządzaj firmą dzięki ERP

Platforma ERP połączona jest z systemem CRM (skrót od ang. customer relationship management) – dosłownie oznacza „zarządzanie relacjami z klientami”. Dzięki połączeniu modułów możliwe jest zrealizowanie wielu projektów w tym samym czasie. Pozwala więc na kompleksową obsługę przedsiębiorstwa bez wychodzenia z domu. 

System CRM został stworzony z myślą o osobach wymagających, które szanują swój czas, a jednocześnie chcą mieć ciągłą kontrolę nad systemem sprzedaży i przepływem danych w firmie. Skuteczne zarządzanie działalnością, a także kontrola jakości relacji między firmą a klientem to klucz do sukcesu. Platforma do zarządzania firmą w dużym stopniu to umożliwia, dając wgląd w zysk firmy i bezpośrednio się do niego przyczyniając.

Jak zarządzać firmą poprzez platformę?

Obsługa platformy do zarządzania firmą jest bardzo łatwa. Wystarczy, że zainstalujesz na serwerze firmy specjalny kod źródłowy. Pozwoli on na połączenie ze sobą urządzeń wszystkich pracowników. Dzięki temu zyskasz kontrolę nad całą firmą w błyskawicznym czasie. Co ważne, z platformy można korzystać zupełnie za darmo. 

Platforma do zarządzania firmą - jakie daje możliwości?

System do zarządzania firmą — jakie daje możliwości?

Platforma do zarządzania firmą to nie tylko wgląd w pracę pracowników. System zapewnia m.in. dostęp do intranetu, wirtualną centralę PBX, mobilne ERP, a także automatyzację przepływu pracy. Korzystając z systemu, zyskamy ponadto dostęp do call center. Jako przedsiębiorcy będziemy mogli tworzyć harmonogramy pracy, prowadzić tzw. e-mail marketing, czyli marketing poprzez adres mailowy. Za pomocą platformy do zarządzania firmy obejmiemy również kontrolę nad frekwencją pracowników, projektami, dokumentami. 

Platforma do zarządzania firmą pozwala zarządzać sprzedażą online, a także prowadzenie czatów i wideokonferencji. Zarządzanie firmą za pomocą platformy to krok do ewolucji. Platforma daje możliwość łączenia zadaniowego podejścia z tradycyjnymi sposobami prowadzenia przedsiębiorstwa. Dane znajdujące się w chmurze platformy do zarządzania firmą są bezpieczne i chronione poprzez specjalne szyfrowanie.

Gotowe moduły systemowe platformy powstały na bazie doświadczeń specjalistów, którzy sami prowadzą przedsiębiorstwa. Zadbali oni o to, aby platforma dostępna na komputery stacjonarne działa również w wersji mobilnej. Dzięki temu zarządzanie firmą staje się jeszcze łatwiejsze. Wystarczy do tego telefon z systemem Android lub iOS. 

Dla kogo platforma do obsługi firmy?

Z systemu powinni skorzystać wszyscy przedsiębiorcy, którzy chcą mieć całkowitą kontrolę nad działaniami swojej firmy. Dzięki wielu możliwościom, które daje platforma, obsługa zarówno małego, jak i dużego przedsiębiorstwa stanie się łatwiejsza.

Zobacz więcej podobnych postów