Wyjazd integracyjny w Bieszczady? – Jak najbardziej na tak!
Firma

Wyjazd integracyjny w Bieszczady? – Jak najbardziej na tak!

Coraz więcej większych firm decyduje się na organizację wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. To idealny moment do spotkania się ze współpracownikami w zupełnie innej płaszczyźnie, aniżeli firmowe biuro. Tego typu wypady grupowe integrują ją i zacieśniają więzi między nimi. Popularną destynacją na tego typu wyjazdy są Bieszczady, między innymi gmina Baligród. Dlaczego warto wybrać się na taki wypad akurat w góry?

Zalety firmowych wyjazdów w góry

Głównym powodem, dla których organizuje się spotkania integracyjne to lepsze porozumienie między pracownikami. Dlaczego góry są jednym z lepszych miejsc, w które warto się wybrać zespołem firmowym? Jest to doskonała przestrzeń do aktywnego spędzania wolnego czasu. Zorganizowanie odpoczynku pracownikom powoduje, że po powrocie do pracy są oni bardziej wydajni podczas realizacji firmowych zadań i jednoczą się w momencie podejmowania istotnych decyzji dla całego przedsiębiorstwa. Organizacja aktywnego relaksu powoduje, że osoby zatrudnione odcinają się od dotychczasowych myśli, gdyż górski klimat doskonale oczyszcza głowę z różnych problemów i zmartwień. Pracownicy powracający do pracy po tego typu wyjeździe mają znacznie świeższe podejście na różne tematy. Wyjazd integracyjny to także świetna okazja do spędzenia większej ilości czasu z osobami z pracy w całkiem innych warunkach i okolicznościach, znacznie mniej sformalizowanych. Powoduje to zmniejszenie dystansu między nimi, tworzenie głębszych i przyjacielskich relacji, dzięki którym komunikacja w miejscu pracy staje się o wiele efektywniejsza. Nie ma lepszego sposobu na zbudowanie silnego zespołu jak wspólne wypady, dzięki którym można się lepiej poznać.

Wyjazd integracyjny w Bieszczady? – Jak najbardziej na tak!

Bieszczady i gmina Baligród popularny kierunek dla firm

Firmy bardzo częstą decydują się organizację spotkań integracyjnych w Bieszczadach. Nie ma się co dziwić jest to niezwykle urokliwe miejsce, które jest idealnym miejscem do aktywnego i pasywnego wypoczynku. Jak w większości miejsc turystycznych tak i Bieszczady w swej ofercie mają wiele ciekawych atrakcji, którymi mogą przyciągać znaczną część zespołów firmowych. Jedną z polecanych gmin w Bieszczadach jest Baligród. To jedno z najbardziej zalesionych regionów na Podkarpaciu. Miejscowość Baligród położona jest w dolinie rzeki Hoczewki i jest kompilacją wielu kultur takich jak polska, ukraińska, bojkowsko-łemkowska oraz za czasów wojny także i żydowska. To obszar, który dotkliwie odczuł skutki zarówno I jak i II wojny światowej, co współcześnie można doświadczyć odwiedzając upamiętniające pomniki czy cmentarze. Odrodzenie się Baligrodu nastąpiło dopiero w latach 60. XX wieku. Wartymi zobaczenia w tej gminie jest czołg, mieszczący się w centrum miasta, pomnik z listą nazwisk pomordowanych Polaków przez UPA, cerkiew greckokatolicka z XIX wieku, kościół murowany z tego samego wieku oraz szczątki umocnień zamku Balów, występujących w Podzamczu. Gminę tworzą takie miejscowości jak Baligród, Cisowiec, Jabłonki, Kielczawa, Mchowa, Nowosiółki, Roztoki Dolne, Wstężnica, Zahoczewie, Żerdenka, Bystre, Kołonice, Łubne, Rabe, Żernica Niżna oraz Żernica Wyżna.

 

 

Zobacz więcej podobnych postów