Nowości płytowe styczeń - luty – marzec 2018
Kultura i sztuka w biznesie

Nowości płytowe styczeń - luty – marzec 2018

Początek 2018 roku obfitował w wielu różnych płytowych nowości. Znalazł się tam między innymi album Zalewski śpiewa Niemena. Na tym albumie artysta z chórkami sióstr Przybysz śpiewa znane pieśni Niemena. Dodatkowo do premierowych wydawnictw muzycznych dołączył także krążek islandzkiej grupy Gus Gus, która tworzy mariaż elctro-popu z transowym brzmieniem.

Poniżej znajdziecie zestawienie 4 nowych albumów w tym dwa zagraniczne oraz 2 z rynku rodzimego. Stylistyka jest mocno zróżnicowana, dlatego z pewnością wiele osób będzie wybierać coś do swoich potrzeb, gustu oraz własnych indywidualnych oczekiwań.

Nowości płytowe styczeń - luty – marzec 2018

Gus Gus – “Lies Are More Flexible”

Islandzki duet na początku bieżącego roku wprowadził do sprzedaży 11 swoją płytę.. Można powiedzieć, że wreszcie udało się im stworzyć długo wyczekiwany przez fanów krążek, który nie będzie rozczarowywał. Po płytach, które do tej pory się pojawiały i był tak dobrze odbierane nie musimy obawiać się, że ta nowa płyta będzie rozczarowywać, również jest na wysokim poziomie. Dostajemy elastyczne, pełne wdzięku połączenie electro-popu z transowymi elementami oraz surowymi syntezatorowymi brzmieniami, które pojawiają się głównie w nowych piosenkach.

"Męskie Granie 2017 – dogrywka”

Ta płyta to dodatek to najlepiej sprzedającej się w poprzednim roku płyty składankowej a więc Męskie Granie 2017. To niesamowita muzyczna przygoda, w której brało udział wielu polskich artystów Każdy prezentuje tam swoją bajkową bajkę. Znalazły się piosenki autorskie, pop, rock, elektronika, hip-hop czy swobodne łączenie kilku różnych gatunków. Na tej nowej płycie dobrane są niepublikowane do tego momentu utwory także z trasy koncertowej Męskiego grania.

Justin Timberlake - “Man Of The Woods”

Czwarty studyjny album Justina Timberlake’a to dla odbiorcy podróż po świecie muzyki popowej w najlepszej odsłonie. Określa się, że to jeden z najbardziej ambitnych projektów w w dorobku artysty. Znajdujące się na płycie teksty są pełniejsze i nieco bardziej dojrzalsze zarówno gdy chodzi o brzmienie jak i kwestie liryczne. Na nowej płycie słychać będzie zapożyczenia z tradycyjnego rocka amerykańskiego a także dość silne są inspiracje innymi artystami.

Nowości płytowe styczeń - luty – marzec 2018

Krzysztof Zalewski - "Zalewski śpiewa Niemena"

Śpiewanie twórczości tak znanego i cenionego w Polsce artysty, tak by przekazać własną wrażliwość przy zachowaniu należytego brzmienia nie będzie proste. Jednak Krzysztof Zalewski jak możemy się przekonać po nowej płycie był w stanie opanować to wszystko do perfekcji i tworzy dla nas rzeczywiście doskonałe wydania piosenek Niemena. Wydana na początku roku płyta zawiera najbardziej znane utwory mistrza ale także te, które znane sa jedynie przez największych fanów jego twórczości. W każdej z nich Zalewski radzi sobie rzeczywiście doskonale i ma dla nas płytę na świetnym poziomie. Można powiedzieć, że Zalewski był w stanie poradzić sobie z tą twórczością rzeczywiście wybitnie.

Na płycie Zalewskiemu towarzyszą w chórkach siostry Paulina oraz Natalia Przybysz znane z duetu Sistars.

Zobacz więcej podobnych postów